Loading

Taras ogrodowy? Tylko z drewna!

<<< powrót do artykułów

Ciepłe letnie wieczory i słoneczne poranki to idealne momenty na spędzanie czasu na świeżym powietrzu. Szczęśliwi posiadacze domów lub właściciele mieszkań z wyjściem na własny ogród, mogą zaaranżować taras wedle swoich upodobań. To wyjątkowe miejsce sprzyja wypoczynkowi w otoczeniu kwiatów i śpiewu ptaków. Dlatego właśnie warto zadbać o wybór odpowiednich surowców do budowy tarasu ogrodowego. Należy zwrócić uwagę nie tylko na aspekt estetyczny, ale także pamiętać o konieczności wyboru wysokiej jakości materiałów do konstrukcji tarasu.

Taras ogrodowy zdecydowanie warto wykonać z użyciem drewna z naszej hurtowni. Zastosowanie tego naturalnego surowca pozwoli poczuć bliskość z naturą i będzie doskonale komponować się z zielenią na tarasie. Oferujemy wysokiej jakości sosnę skandynawską, która doskonale nadaje się do tego celu. Deski z drewna iglastego tworzą wyjątkową, pełną ciepłego klimatu atmosferę. Ich wyjątkowy zapach oraz piękny wygląd pozwalają nam poczuć się jak podczas spaceru leśną ścieżką.

Deski z drewna naturalnego sprawdzą się znakomicie na prawie każdym tarasie ogrodowym, niezależnie od jego wyglądu i stylu, w jakim został stworzony. Ich uniwersalność sprawia, iż doskonale nadają się do tarasów w stylu nowoczesnym, także tych minimalistycznych. Deski drewniane równie dobrze sprawdzą się w tarasach o klasycznym wyglądzie, a naturalny materiał będzie idealnym wyborem u osób pragnących posiadać taras, który będzie prezentować się nienagannie przez długie lata.

Oferowane przez nas deski wykonane z sosny skandynawskiej wyróżnia wysoka jakość, wytrzymałość i elegancki wygląd. Proponujemy dwa rodzaje desek tarasowych: ryflowane i gładkie, które spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Nasze deski tarasowe posiadają długość 145 mm oraz grubość 28 mm i doskonale nadają się do małych i dużych powierzchni. Drewno wyróżnia doskonała wytrzymałość na niekorzystne warunki atmosferyczne, a także ścieranie czy wilgoć. Należy dbać o odpowiednią impregnację desek i pilnować, by regularnie pielęgnować ją środkami stworzonymi do naturalnego drewna.

<<< powrót do artykułów